Subject: Re: OT: Hershey
I'm surprised how much people are willing to spend on a box of Sees Candies though!?

As a Christmas treat, my wife and I buy a two pound box of See's candy each year. We go to the See's store in town and pick out exactly what we want to go in it. Then we eat it a couple of pieces a day during December. We finished this year's box last night. Yes, it's expensive, but worth every penny.